J&P Rogowscy
ul. Inż. Wigury 9a/3
64-360 Zbąszyń


tel. (068) 3846 527   
tel. kom. 602 662 814

biuro@jpnieruchomosci.plJ & P Rogowscy

tel. (068) 3846 527
tel. kom. 602 662 814

DZIAŁKI / Strzyżewo - Piaski

Kliknij w zdjęcie,
aby powiększyć.

Strzyżewo - Piaski

Cena: 55 000 zł

Powierzchnia: 1.622m2

Media: prąd, woda+ gaz w drodze asfaltowej

Działka na nowym osiedlu domów jednorodzinnych

Nowa niższa cena !!!
Działka położona przy drogi asfaltowej trasy Zbąszyń -Trzciel.

Poprzednia cena 65.000zł

Gmina Zbąszyń położona jest w zachodniej części województwa wielkopolskiego w powiecie nowotomyskim. Usytuowana jest nad jeziorem Błędno, którego powierzchnia lustra wody sięga 750 ha, znanego z bogatej flory i fauny i rzeką Obrą, jednym z najstarszych szlaków kajakowych. Rozwojowi miasta sprzyja korzystny układ komunikacyjny: przez Zbąszyń przebiega ważny szlak kolejowy Berlin - Warszawa – Moskwa, w odległości ok. 10 km. znajduje się lotnisko w Babimoście, w okolicach Zbąszynia przebiega autostrada A2 Wschód – Zachód.

Miasto i okolice zwane są Regionem Kozła, od niepowtarzalnego instrumentu muzycznego - kozła (ślubnego i weselnego), występującego jedynie tutaj, na obszarze Zbąszynia i mniej więcej trzech okolicznych gmin (Babimost, Zbąszynek, Trzciel).

Zbąszyń posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych w szczególności żeglarstwa, windsurfingu dzięki dużej powierzchni jeziora (750 ha) i sprzyjającym wiatrom w większości dni w roku.. Rzeka Obra jest najstarszym w okresie powojennym szlakiem kajakowym. Jest on bardzo malowniczy, otoczony lasami, idealny dla wypoczynku i regeneracji sił w przyjaznym środowisku bujnej przyrody, za co jest bardzo ceniony przez pasjonatów kajakarstwa.
drukuj